KUNG FU CAMP

Що нам пропонує даний табір?

Чудове літо для дітей та молоді в Шаштинських лісах Трнавського краю. Заглиблення в мовне середовище. Літо, сповнене веселощів, освоєння словацької мови, опанування бойових мистецтв і проживання нової насиченої гостросюжетної історії про кунг-фу “Котман 6”. На дітей чекає тиждень або два, наповнений різноманітною програмою, яка тісно перетинається з цікавою та унікальною методикою вивчення словацької мови, що точно не буде нудною та банальною для ваших дітей. Навчання бойовим мистецтвам, самозахисту, work out, плавання, походи, музика, розведення багаття і уроки словацької біля нього, будівництво та ігри у фортеці Валла, створення блокнотів, активності, діксіт, відвідування базиліки в Шаштині і, звичайно, продовження зйомки екшн казки “Котман”. Все це чекає на ваших діток вже цим літом в поєднані з корисним проводженням часом за опануванням словацької мови, яка стане в нагоді при подальшому навчанні в європейській країні.

Для кого підійде табір

Для учнів 8-11 класів, які планують в подальшому вступати на навчання в Словаччину.

Табір та його околиці

Табір знаходиться в лісі, поруч озера, буфети, піцерія, базиліка, дитячий майданчик, морозиво, пізнавальна стежка, піщані дюни, зручні для відпочинку та занять акробатикою, власний лісовий тренувальний майданчик, побудований роками – фортеця Валла.

Харчування

Харчування 3-разове (сніданок, обід, вечеря), питний режим

Проживання

Проживання надається в цегляному будинку.

Устаткування: стандартне устаткування будинку, кімнат, туалет, душ, холодильник, мікрохвильова піч, тренажерний зал, камін, тераса, зона відпочинку, ранкові розминки, тренування та ігри.

Ціна

1 заїзд – 180€

2 заїзди – 280€

Терміни заїздів

08. 07. – 15. 07. 2023

15. 07. – 22. 07. 2023

22. 07. – 29. 07. 2023

29. 07. – 06. 08. 2023