Привіт, новий навчальний!

2019 навчальний рік  я розпочав у Словаччині. Нині я першокурсник Університету імені Костянтина Філософа у м.Нітра. Мій вибір «англійська мова у комунікаціях». Навчання не просте, але цікаве. До речі, для нас, іноземців, навчання безкоштовне.

Мешкаю у кімнаті з українцем і словаком. Наша інтернаціональна  команда вже була у горах. Подолали найвищу точку Нітрянського краю.

Не забуваю про моїх вірних друзів, які теж навчаються у Словаччині. Відвідав Максима Черняка, студента Університета імені Коменського, та Сашу  Шишкова, студента Словацького технічного університету. Дуже сподобалася Братислава! Тепер мрію побачити й інші міста Словаччини та найближчих країн Європи. Головне тепер- навчання, успішне складання іспитів у першу сесію.

Хочу сказати усім, хто планує, а може ще вагається, вступати до навчальних закладів Словацької республіки: мрійте, прагніть і все у вас вийде. Головне- бажання. Ну і звичайно, підтримка батьків.

До речі, разом з ними, я передаю слова вітання працівникам ТОВ «Аверс Експрес», які допомогли нам з вибором ВНЗ, правильно і вчасно оформити всі необхідні документи, опікувались і опікуються  у Словаччині.